Photobooth - Linna lahedaim fotobox

TELLI OMA PEOLE LINNA LAHEDAIM PHOTOBOOTH

UEFA ja Hilton.png

PHOTOBOOTH tuntud ka kui fotobox, fotokabiin, selfiemasin jne ehk lihtsalt BOOTH on fotoautomaat, mida saab tellida erinevatele üritustele eesmärgiga jäädvustada peole tulnud inimesi ja pakkuda neile meelelahutust. 

MEIE PHOTOBOOTH ON:

- Ainus omasugune Eestis: esinduslik, moodne, kiire

- Selline, kuhu saab ka päriselt sisse minna koos seltskonnaga ja poseerida nii, et keegi seda ei näe  

- Kõvade seinade ning laega, mis pakub privaatsust

ning ei lase välisel valgusel pildi tulemust mõjutada 

- Sisseehitatud hubase valguslahendusega

- Sisseehitatud võimsa tuulemasinga - ainsana Eestis

- Sisseehitatud ülikiire printeriga

- Sisseehitatud suure puutetundliku ekraaniga, mida on imelihtne kasutada

MEIE PHOTOBOOTH POLE:

- Statiivi peal seade, mis teeb pilte

- Seinadeta 

- Pimestava välguga

- Aeglase eraldiseisva printeriga 

 

 

Photoboothis tehtud fotod jäävad mälestuseks Sinu üritusel viibinud külalistele ja muidugi Sulle endale. Pidu tuleb, pidu läheb, kuid peol tehtud pilt jääb aastateks.

Photoboothis tehtud fotod jäävad mälestuseks Sinu üritusel viibinud külalistele ja muidugi Sulle endale. Pidu tuleb, pidu läheb, kuid peol tehtud pilt jääb aastateks.

Fotoboxis tehtud pildid saab kohe kätte paberil ja ka digitaalselt. Photoboothi pildi formaadiks saab valida kas 10x15cm või 5x15cm. Boothi saab tellida pulma, sünnipäevale, firmapeole vm üritusele. Photobooth on tore meelelahutus, mis muudab iga ürituse meeldejäävaks.

Eesti suurima ja moodsaima fotoboxi mõõdud on 2 x 2,3 x 1,3m, mis mahutab maksimaalselt 15 inimest! Meile teadaolevalt on see mahukaim photobooth Eestis. Booth käib osadeks lahti, mis teeb selle transportimise lihtsaks. Meie fotoboxi on tellitud nii konverentsikeskusesse, teatrisse, mõisa, korterisse, mängumaale kui ka isegi staadionile. 

Tähelepanu! Meie privaatses tuulemasinaga fotoboxis on väga lõbus!

Meie photoboothi teeb kindlasti hästi eriliseks võimas  tuulemasin.  See on väga osavalt photoboothi sisse ehitatud, et silmaga näha pole. Inimesed, kes pildistama tulevad ei oska tuult oodata ja kui see tuleb, siis tekib ka kõige tõsisema mehe või naise huulile ilus naeratus.

Meie photoboothi teeb kindlasti hästi eriliseks võimas tuulemasin. See on väga osavalt photoboothi sisse ehitatud, et silmaga näha pole. Inimesed, kes pildistama tulevad ei oska tuult oodata ja kui see tuleb, siis tekib ka kõige tõsisema mehe või naise huulile ilus naeratus.

 KLIENTIDE TAGASISIDE:

 "Hei, tänud teile, et muutsite meie ürituse meeleolukaks!!!"   ŽENJA F.

"Tänan meeldiva koostöö eest. Jäime teie teenusega väga rahule :)" KATRIN M.

"Olen teenusega väga rahul ja õnnelik, et rentisin photoboothi teilt. Pildistamine oli väga meeleolukas ja tõi palju elevust sünnipäevapeole!" RITA T.

"Aitäh Boothi meeskonnale, kioski tellimisega panime täpselt kümnesse, elevust oli kogu raha eest :)" HELEN M.

"Oli parim meelelahutus meie pulmas!" OLGA I. 

"Nii super teenindus, aitäh! Jäin väga rahule. Tuulemasin on äge!" JAANA D